Filtrează rezultate

Filtru

Tip auto

Dotări

Companii

Bilete autocar Coropceni ➞ Iași

vineri,
1 mar 2024

06:52
53m
07:45
Fya Trans
15lei
Se pot face rezervări cu minim 8 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Fya Trans

SC FYA TRANS SRL
  1. 06:52
    Coropceni Statie Coropceni
  2. Microbuz Fya Trans :
    Vaslui - Iasi
  3. 07:45
Durată: 53min
Zile de circulație:
LMMJVSD
08:22
53m
09:15
Fya Trans
15lei
Se pot face rezervări cu minim 8 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Fya Trans

SC FYA TRANS SRL
  1. 08:22
    Coropceni Statie Coropceni
  2. Microbuz Fya Trans :
    Vaslui - Iasi
  3. 09:15
Durată: 53min
Zile de circulație:
LMMJVSD
09:17
44m
10:01
Elicom Trans
12lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Elicom Trans

Elicom Trans SRL
  1. 09:17
    Coropceni Statie Coropceni
  2. Autocar Elicom Trans :
    Barlad - Iasi
  3. 10:01
Durată: 44min
Zile de circulație:
LMMJVSD
11:17
44m
12:01
Elicom Trans
12lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Elicom Trans

Elicom Trans SRL
  1. 11:17
    Coropceni Statie Coropceni
  2. Autocar Elicom Trans :
    Barlad - Iasi
  3. 12:01
Durată: 44min
Zile de circulație:
LMMJVSD
11:37
53m
12:30
Fya Trans
15lei
Se pot face rezervări cu minim 8 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Fya Trans

SC FYA TRANS SRL
  1. 11:37
    Coropceni Statie Coropceni
  2. Microbuz Fya Trans :
    Vaslui - Iasi
  3. 12:30
Durată: 53min
Zile de circulație:
LMMJVSD
13:07
53m
14:00
Fya Trans
15lei
Se pot face rezervări cu minim 8 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Fya Trans

SC FYA TRANS SRL
  1. 13:07
    Coropceni Statie Coropceni
  2. Autocar Fya Trans :
    Vaslui - Iasi
  3. 14:00
Durată: 53min
Zile de circulație:
LMMJVSD
14:07
53m
15:00
Fya Trans
15lei
Se pot face rezervări cu minim 8 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Fya Trans

SC FYA TRANS SRL
  1. 14:07
    Coropceni Statie Coropceni
  2. Microbuz Fya Trans :
    Vaslui - Iasi
  3. 15:00
Durată: 53min
Zile de circulație:
LMMJVSD
19:37
53m
20:30
Fya Trans
15lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Fya Trans

SC FYA TRANS SRL
  1. 19:37
    Coropceni Statie Coropceni
  2. Microbuz Fya Trans :
    Vaslui - Iasi
  3. 20:30
Durată: 53min
Zile de circulație:
LMMJVSD
 

Întrebări frecvente despre autocarele Coropceni - Iași

  • Care este prețul biletul de autocar de la Coropceni la Iași?

    Prețul unei călătorie cu autocarul de la Coropceni la Iași este cuprins între 12 și 15 RON.

  • Din ce stație pleacă autocarul din Coropceni către Iași?

    De la Coropceni la Iași circulă 8 autobuze cu plecare din stațiile Statie Coropceni.

  • Unde oprește în Iași autocarul care vine din Coropceni?

    Autobuzele din Coropceni ajung în Iași în stațiile Autogara Transbus Codreanu SRL.

  • Când pleacă autocarul din Coropceni către Iași?

    Primul autobuz din Coropceni pleacă la ora 06:52, iar ultimul pleacă la ora 19:37.

  • Cât durează călătoria cu autocarul din Coropceni către Iași?

    Călătoria Coropceni-Iași cu autocarul, durează între 44min și 53min.