Filtrează rezultate

Filtru

Tip auto

Dotări

Companii

Transfer Craiova ➞ Otopeni Aeroport

00:01
Cursă specială
3h 29m
03:30
B&B Travel
120lei
Se pot face rezervări cu minim 23 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

B&B Travel

B&B Ilan Travel SRL
  1. 00:01
  2. Minivan B&B Travel :
    Transfer Craiova - Aeroport Otopeni
  3. 03:30
Durată: 3h 29min
Zile de circulație:
LMMJVSD
01:30
Cursă specială
3h 20m
04:50
B&B Travel
120lei
Se pot face rezervări cu minim 23 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

B&B Travel

B&B Ilan Travel SRL
  1. 01:30
  2. Minivan B&B Travel :
    Transfer Craiova - Aeroport Otopeni
  3. 04:50
Durată: 3h 20min
Zile de circulație:
LMMJVSD
03:00
Cursă specială
3h 45m
06:45
B&B Travel
120lei
Se pot face rezervări cu minim 23 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

B&B Travel

B&B Ilan Travel SRL
  1. 03:00
  2. Minivan B&B Travel :
    Transfer Craiova - Aeroport Otopeni
  3. 06:45
Durată: 3h 45min
Zile de circulație:
LMMJVSD
05:30
Cursă specială
3h 45m
09:15
B&B Travel
120lei
Se pot face rezervări cu minim 23 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

B&B Travel

B&B Ilan Travel SRL
  1. 05:30
  2. Minivan B&B Travel :
    Transfer Craiova - Aeroport Otopeni
  3. 09:15
Durată: 3h 45min
Zile de circulație:
LMMJVSD
07:30
Cursă specială
3h 45m
11:15
B&B Travel
120lei
Se pot face rezervări cu minim 23 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

B&B Travel

B&B Ilan Travel SRL
  1. 07:30
  2. Minivan B&B Travel :
    Transfer Craiova - Aeroport Otopeni
  3. 11:15
Durată: 3h 45min
Zile de circulație:
LMMJVSD
09:00
Cursă specială
3h 45m
12:45
B&B Travel
120lei
Se pot face rezervări cu minim 23 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

B&B Travel

B&B Ilan Travel SRL
  1. 09:00
  2. Minivan B&B Travel :
    Transfer Craiova - Aeroport Otopeni
  3. 12:45
Durată: 3h 45min
Zile de circulație:
LMMJVSD
10:30
Cursă specială
3h 45m
14:15
B&B Travel
120lei
Se pot face rezervări cu minim 23 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

B&B Travel

B&B Ilan Travel SRL
  1. 10:30
  2. Minivan B&B Travel :
    Transfer Craiova - Aeroport Otopeni
  3. 14:15
Durată: 3h 45min
Zile de circulație:
LMMJVSD
12:30
Cursă specială
3h 45m
16:15
B&B Travel
120lei
Se pot face rezervări cu minim 23 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

B&B Travel

B&B Ilan Travel SRL
  1. 12:30
  2. Minivan B&B Travel :
    Transfer Craiova - Aeroport Otopeni
  3. 16:15
Durată: 3h 45min
Zile de circulație:
LMMJVSD
14:00
Cursă specială
3h 45m
17:45
B&B Travel
120lei
Se pot face rezervări cu minim 23 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

B&B Travel

B&B Ilan Travel SRL
  1. 14:00
  2. Minivan B&B Travel :
    Transfer Craiova - Aeroport Otopeni
  3. 17:45
Durată: 3h 45min
Zile de circulație:
LMMJVSD
16:30
Cursă specială
3h 45m
20:15
B&B Travel
120lei
Vezi detalii
Cursă operată de

B&B Travel

B&B Ilan Travel SRL

Toate locurile sunt ocupate.

  1. 16:30
  2. Minivan B&B Travel :
    Transfer Craiova - Aeroport Otopeni
  3. 20:15
Durată: 3h 45min
Zile de circulație:
LMMJVSD
19:00
Cursă specială
3h 30m
22:30
B&B Travel
120lei
Vezi detalii
Cursă operată de

B&B Travel

B&B Ilan Travel SRL

Toate locurile sunt ocupate.

  1. 19:00
  2. Minivan B&B Travel :
    Transfer Craiova - Aeroport Otopeni
  3. 22:30
Durată: 3h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
 

Întrebări frecvente despre autocarele Craiova - Otopeni Aeroport

  • Care este prețul biletul de autocar de la Craiova la Otopeni Aeroport?

    Prețul unei călători cu autocarul de la Craiova la Otopeni Aeroport este de 120 RON.

  • Din ce stație pleacă autocarul din Craiova către Otopeni Aeroport?

    De la Craiova la Otopeni Aeroport circulă 9 autobuze cu plecare din stațiile Benzinaria Petrom - langa Gara.

  • Unde oprește în Otopeni Aeroport autocarul care vine din Craiova?

    Autobuzele din Craiova ajung în Otopeni Aeroport în stațiile Terminal PLECARI/ DEPARTURES Aeroport Henri Coanda.

  • Când pleacă autocarul din Craiova către Otopeni Aeroport?

    Primul autobuz din Craiova pleacă la ora 00:00, iar ultimul pleacă la ora 19:00.

  • Cât durează călătoria cu autocarul din Craiova către Otopeni Aeroport?

    Călătoria Craiova-Otopeni Aeroport cu autocarul, durează între 3h 00min și 3h 45min.