Filtrează rezultate

Filtru

Tip auto

Dotări

Companii

Bilete autocar Poieni ➞ Iași

vineri,
1 mar 2024

07:08
37m
07:45
Fya Trans
8lei
Se pot face rezervări cu minim 8 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Fya Trans

SC FYA TRANS SRL
  1. 07:08
    Poieni Statie Poieni
  2. Microbuz Fya Trans :
    Vaslui - Iasi
  3. 07:45
Durată: 37min
Zile de circulație:
LMMJVSD
08:38
37m
09:15
Fya Trans
8lei
Se pot face rezervări cu minim 8 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Fya Trans

SC FYA TRANS SRL
  1. 08:38
    Poieni Statie Poieni
  2. Microbuz Fya Trans :
    Vaslui - Iasi
  3. 09:15
Durată: 37min
Zile de circulație:
LMMJVSD
09:38
23m
10:01
Elicom Trans
8lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Elicom Trans

Elicom Trans SRL
  1. 09:38
    Poieni Statie Poieni
  2. Autocar Elicom Trans :
    Barlad - Iasi
  3. 10:01
Durată: 23min
Zile de circulație:
LMMJVSD
11:38
23m
12:01
Elicom Trans
8lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Elicom Trans

Elicom Trans SRL
  1. 11:38
    Poieni Statie Poieni
  2. Autocar Elicom Trans :
    Barlad - Iasi
  3. 12:01
Durată: 23min
Zile de circulație:
LMMJVSD
11:53
37m
12:30
Fya Trans
8lei
Se pot face rezervări cu minim 8 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Fya Trans

SC FYA TRANS SRL
  1. 11:53
    Poieni Statie Poieni
  2. Microbuz Fya Trans :
    Vaslui - Iasi
  3. 12:30
Durată: 37min
Zile de circulație:
LMMJVSD
13:23
37m
14:00
Fya Trans
8lei
Se pot face rezervări cu minim 8 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Fya Trans

SC FYA TRANS SRL
  1. 13:23
    Poieni Statie Poieni
  2. Autocar Fya Trans :
    Vaslui - Iasi
  3. 14:00
Durată: 37min
Zile de circulație:
LMMJVSD
14:23
37m
15:00
Fya Trans
8lei
Se pot face rezervări cu minim 8 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Fya Trans

SC FYA TRANS SRL
  1. 14:23
    Poieni Statie Poieni
  2. Microbuz Fya Trans :
    Vaslui - Iasi
  3. 15:00
Durată: 37min
Zile de circulație:
LMMJVSD
19:53
37m
20:30
Fya Trans
8lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Fya Trans

SC FYA TRANS SRL
  1. 19:53
    Poieni Statie Poieni
  2. Microbuz Fya Trans :
    Vaslui - Iasi
  3. 20:30
Durată: 37min
Zile de circulație:
LMMJVSD
 

Întrebări frecvente despre autocarele Poieni - Iași

  • Care este prețul biletul de autocar de la Poieni la Iași?

    Prețul unei călători cu autocarul de la Poieni la Iași este de 8 RON.

  • Din ce stație pleacă autocarul din Poieni către Iași?

    De la Poieni la Iași circulă 8 autobuze cu plecare din stațiile Statie Poieni.

  • Unde oprește în Iași autocarul care vine din Poieni?

    Autobuzele din Poieni ajung în Iași în stațiile Autogara Transbus Codreanu SRL.

  • Când pleacă autocarul din Poieni către Iași?

    Primul autobuz din Poieni pleacă la ora 07:08, iar ultimul pleacă la ora 19:53.

  • Cât durează călătoria cu autocarul din Poieni către Iași?

    Călătoria Poieni-Iași cu autocarul, durează între 23min și 37min.