Filtrează rezultate

Filtru

Tip auto

Dotări

Companii

Bilete autocar Prisaca Dornei ➞ Cluj Napoca

duminică,
3 mar 2024

06:05
Cursă specială
4h 03m
10:08
Ceztrans/Sincarom
130lei
Se pot face rezervări cu minim 3 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Ceztrans/Sincarom

Ceztrans Company SRL
  1. 06:05
    Prisaca Dornei Statie Centru
  2. ACSR
    Minivan Ceztrans/Sincarom :
    ACSR Falticeni-Vatra Dornei-Aeroport Cluj
  3. 10:08
Durată: 4h 03min
Zile de circulație:
Cursă neregulată.
06:05
Cursă specială
4h 03m
10:08
Sincarom/Ceztrans
130lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Sincarom/Ceztrans

Lutasin SRL

Cursa neregulată. Nu circulă în această zi.

  1. 06:05
    Prisaca Dornei Statie Centru
  2. ASCT
    Midibus Sincarom/Ceztrans :
    ASCT Falticeni-Vatra Dornei-Aeroport Cluj
  3. 10:08
Durată: 4h 03min
Zile de circulație:
Cursă neregulată.
07:50
Cursă specială
4h 03m
11:53
Ceztrans/Sincarom
130lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Ceztrans/Sincarom

Ceztrans Company SRL

Cursa neregulată. Nu circulă în această zi.

  1. 07:50
    Prisaca Dornei Statie Centru
  2. ACSR
    Minivan Ceztrans/Sincarom :
    ACSR Falticeni-Vatra Dornei-Aeroport Cluj
  3. 11:53
Durată: 4h 03min
Zile de circulație:
Cursă neregulată.
07:50
Cursă specială
4h 03m
11:53
Sincarom/Ceztrans
130lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Sincarom/Ceztrans

Lutasin SRL

Toate locurile sunt ocupate.

  1. 07:50
    Prisaca Dornei Statie Centru
  2. ASCT
    Midibus Sincarom/Ceztrans :
    ASCT Falticeni-Vatra Dornei-Aeroport Cluj
  3. 11:53
Durată: 4h 03min
Zile de circulație:
Cursă neregulată.
08:20
Cursă specială
4h 03m
12:23
Ceztrans/Sincarom
130lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Ceztrans/Sincarom

Ceztrans Company SRL

Cursa neregulată. Nu circulă în această zi.

  1. 08:20
    Prisaca Dornei Statie Centru
  2. ACSR
    Minivan Ceztrans/Sincarom :
    ACSR Falticeni-Vatra Dornei-Aeroport Cluj
  3. 12:23
Durată: 4h 03min
Zile de circulație:
Cursă neregulată.
08:20
Cursă specială
4h 03m
12:23
Sincarom/Ceztrans
130lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Sincarom/Ceztrans

Lutasin SRL

Cursa neregulată. Nu circulă în această zi.

  1. 08:20
    Prisaca Dornei Statie Centru
  2. ASCT
    Midibus Sincarom/Ceztrans :
    ASCT Falticeni-Vatra Dornei-Aeroport Cluj
  3. 12:23
Durată: 4h 03min
Zile de circulație:
Cursă neregulată.
11:50
Cursă specială
4h 03m
15:53
Ceztrans/Sincarom
130lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Ceztrans/Sincarom

Ceztrans Company SRL

Toate locurile sunt ocupate.

  1. 11:50
    Prisaca Dornei Statie Centru
  2. ACSR
    Minivan Ceztrans/Sincarom :
    ACSR Falticeni-Vatra Dornei-Aeroport Cluj
  3. 15:53
Durată: 4h 03min
Zile de circulație:
Cursă neregulată.
11:50
Cursă specială
4h 03m
15:53
Sincarom/Ceztrans
130lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Sincarom/Ceztrans

Lutasin SRL

Cursa neregulată. Nu circulă în această zi.

  1. 11:50
    Prisaca Dornei Statie Centru
  2. ASCT
    Midibus Sincarom/Ceztrans :
    ASCT Falticeni-Vatra Dornei-Aeroport Cluj
  3. 15:53
Durată: 4h 03min
Zile de circulație:
Cursă neregulată.
12:20
Cursă specială
4h 03m
16:23
Ceztrans/Sincarom
130lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Ceztrans/Sincarom

Ceztrans Company SRL

Cursa neregulată. Nu circulă în această zi.

  1. 12:20
    Prisaca Dornei Statie Centru
  2. ACSR
    Minivan Ceztrans/Sincarom :
    ACSR Falticeni-Vatra Dornei-Aeroport Cluj
  3. 16:23
Durată: 4h 03min
Zile de circulație:
Cursă neregulată.
12:20
Cursă specială
4h 03m
16:23
Sincarom/Ceztrans
130lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Sincarom/Ceztrans

Lutasin SRL

Cursa neregulată. Nu circulă în această zi.

  1. 12:20
    Prisaca Dornei Statie Centru
  2. ASCT
    Midibus Sincarom/Ceztrans :
    ASCT Falticeni-Vatra Dornei-Aeroport Cluj
  3. 16:23
Durată: 4h 03min
Zile de circulație:
Cursă neregulată.
13:20
Cursă specială
4h 03m
17:23
Sincarom/Ceztrans
130lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Sincarom/Ceztrans

Lutasin SRL

Cursa neregulată. Nu circulă în această zi.

  1. 13:20
    Prisaca Dornei Statie Centru
  2. ASCT
    Minivan Sincarom/Ceztrans :
    ASCT Falticeni-Vatra Dornei-Aeroport Cluj
  3. 17:23
Durată: 4h 03min
Zile de circulație:
Cursă neregulată.
14:50
Cursă specială
4h 03m
18:53
Ceztrans/Sincarom
130lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Ceztrans/Sincarom

Ceztrans Company SRL

Cursa neregulată. Nu circulă în această zi.

  1. 14:50
    Prisaca Dornei Statie Centru
  2. ACSR
    Minivan Ceztrans/Sincarom :
    ACSR Falticeni-Vatra Dornei-Aeroport Cluj
  3. 18:53
Durată: 4h 03min
Zile de circulație:
Cursă neregulată.
14:50
Cursă specială
4h 03m
18:53
Sincarom/Ceztrans
130lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Sincarom/Ceztrans

Lutasin SRL

Cursa neregulată. Nu circulă în această zi.

  1. 14:50
    Prisaca Dornei Statie Centru
  2. ASCT
    Midibus Sincarom/Ceztrans :
    ASCT Falticeni-Vatra Dornei-Aeroport Cluj
  3. 18:53
Durată: 4h 03min
Zile de circulație:
Cursă neregulată.
17:35
Cursă specială
4h 03m
21:38
Sincarom/Ceztrans
130lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Sincarom/Ceztrans

Lutasin SRL

Cursa neregulată. Nu circulă în această zi.

  1. 17:35
    Prisaca Dornei Statie Centru
  2. ASCT
    Minivan Sincarom/Ceztrans :
    ASCT Falticeni-Vatra Dornei-Aeroport Cluj
  3. 21:38
Durată: 4h 03min
Zile de circulație:
Cursă neregulată.
23:50
Cursă specială
4h 03m
03:53
Ceztrans/Sincarom
130lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Ceztrans/Sincarom

Ceztrans Company SRL

Cursa neregulată. Nu circulă în această zi.

  1. 23:50
    Prisaca Dornei Statie Centru
  2. ACSR
    Minivan Ceztrans/Sincarom :
    ACSR Falticeni-Vatra Dornei-Aeroport Cluj
  3. 03:53 +1 zi
Durată: 4h 03min
Zile de circulație:
Cursă neregulată.
23:50
Cursă specială
4h 03m
03:53
Sincarom/Ceztrans
130lei
Se pot face rezervări cu minim 23 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Sincarom/Ceztrans

Lutasin SRL
  1. 23:50
    Prisaca Dornei Statie Centru
  2. ASCT
    Midibus Sincarom/Ceztrans :
    ASCT Falticeni-Vatra Dornei-Aeroport Cluj
  3. 03:53 +1 zi
Durată: 4h 03min
Zile de circulație:
Cursă neregulată.
 

Întrebări frecvente despre autocarele Prisaca Dornei - Cluj Napoca

  • Care este prețul biletul de autocar de la Prisaca Dornei la Cluj Napoca?

    Prețul unei călători cu autocarul de la Prisaca Dornei la Cluj Napoca este de 130 RON.

  • Din ce stație pleacă autocarul din Prisaca Dornei către Cluj Napoca?

    De la Prisaca Dornei la Cluj Napoca circulă 2 autobuze cu plecare din stațiile Statie Centru.

  • Unde oprește în Cluj Napoca autocarul care vine din Prisaca Dornei?

    Autobuzele din Prisaca Dornei ajung în Cluj Napoca în stațiile Peco Lukoil, langa vama.

  • Când pleacă autocarul din Prisaca Dornei către Cluj Napoca?

    Primul autobuz din Prisaca Dornei pleacă la ora 06:05, iar ultimul pleacă la ora 23:50.

  • Cât durează călătoria cu autocarul din Prisaca Dornei către Cluj Napoca?

    Călătoria cu autocarul de la Prisaca Dornei la Cluj Napoca, durează 4h 03min.