Filtrează rezultate

Filtru

Tip auto

Dotări

Companii

Bilete autocar Solești ➞ Iași

vineri,
1 mar 2024

06:30
1h 15m
07:45
Fya Trans
26lei
Se pot face rezervări cu minim 8 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Fya Trans

SC FYA TRANS SRL
  1. 06:30
    Solești Statie Solesti
  2. Microbuz Fya Trans :
    Vaslui - Iasi
  3. 07:45
Durată: 1h 15min
Zile de circulație:
LMMJVSD
08:00
1h 15m
09:15
Fya Trans
26lei
Se pot face rezervări cu minim 8 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Fya Trans

SC FYA TRANS SRL
  1. 08:00
    Solești Statie Solesti
  2. Microbuz Fya Trans :
    Vaslui - Iasi
  3. 09:15
Durată: 1h 15min
Zile de circulație:
LMMJVSD
11:15
1h 15m
12:30
Fya Trans
26lei
Se pot face rezervări cu minim 8 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Fya Trans

SC FYA TRANS SRL
  1. 11:15
    Solești Statie Solesti
  2. Microbuz Fya Trans :
    Vaslui - Iasi
  3. 12:30
Durată: 1h 15min
Zile de circulație:
LMMJVSD
12:45
1h 15m
14:00
Fya Trans
26lei
Se pot face rezervări cu minim 8 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Fya Trans

SC FYA TRANS SRL
  1. 12:45
    Solești Statie Solesti
  2. Autocar Fya Trans :
    Vaslui - Iasi
  3. 14:00
Durată: 1h 15min
Zile de circulație:
LMMJVSD
13:45
1h 15m
15:00
Fya Trans
26lei
Se pot face rezervări cu minim 8 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Fya Trans

SC FYA TRANS SRL
  1. 13:45
    Solești Statie Solesti
  2. Microbuz Fya Trans :
    Vaslui - Iasi
  3. 15:00
Durată: 1h 15min
Zile de circulație:
LMMJVSD
19:15
1h 15m
20:30
Fya Trans
26lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Fya Trans

SC FYA TRANS SRL
  1. 19:15
    Solești Statie Solesti
  2. Microbuz Fya Trans :
    Vaslui - Iasi
  3. 20:30
Durată: 1h 15min
Zile de circulație:
LMMJVSD
 

Întrebări frecvente despre autocarele Solești - Iași

  • Care este prețul biletul de autocar de la Solești la Iași?

    Prețul unei călători cu autocarul de la Solești la Iași este de 26 RON.

  • Din ce stație pleacă autocarul din Solești către Iași?

    De la Solești la Iași circulă 6 autobuze cu plecare din stațiile Statie Solesti.

  • Unde oprește în Iași autocarul care vine din Solești?

    Autobuzele din Solești ajung în Iași în stațiile Autogara Transbus Codreanu SRL.

  • Când pleacă autocarul din Solești către Iași?

    Primul autobuz din Solești pleacă la ora 06:30, iar ultimul pleacă la ora 19:15.

  • Cât durează călătoria cu autocarul din Solești către Iași?

    Călătoria cu autocarul de la Solești la Iași, durează 1h 15min.