Filtrează rezultate

Filtru

Tip auto

Dotări

Companii

Bilete autocar Strășeni, Rep. Moldova ➞ Iași, Romania

vineri,
1 mar 2024

09:30
1h 45m
11:15
Licorser Travel
60lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Licorser Travel

Licorser Travel Tur SRL
  1. 09:30
  2. Microbuz Licorser Travel :
    Chisinau - Iasi Aeroport
  3. 11:15
Durată: 1h 45min
Zile de circulație:
LMMJVSD
22:45
1h 45m
00:30
Licorser Travel
60lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Licorser Travel

Licorser Travel Tur SRL
  1. 22:45
  2. Microbuz Licorser Travel :
    Chisinau - Iasi Aeroport
  3. 00:30 +1 zi
Durată: 1h 45min
Zile de circulație:
LMMJVSD
21:30
3h 00m
00:30
Trans-Mir
-
Vezi detalii
Cursă operată de

Trans-Mir

Trans-Mir Solutions SRL

Circulă doar

  1. 21:30
  2. Autocar Trans-Mir :
    Chișinău - Brașov
  3. 00:30 +1 zi
Durată: 3h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
 

Întrebări frecvente despre autocarele Strășeni - Iași

  • Care este prețul biletul de autocar de la Strășeni la Iași?

    Prețul unei călători cu autocarul de la Strășeni la Iași este de 60 RON.

  • Din ce stație pleacă autocarul din Strășeni către Iași?

    De la Strășeni la Iași circulă 2 autobuze cu plecare din stațiile Autogara Straseni (Gara Auto Straseni), Linella Strășeni.

  • Unde oprește în Iași autocarul care vine din Strășeni?

    Autobuzele din Strășeni ajung în Iași în stațiile Autogara Transbus Codreanu SRL.

  • Când pleacă autocarul din Strășeni către Iași?

    Primul autobuz din Strășeni pleacă la ora 09:30, iar ultimul pleacă la ora 22:45.

  • Cât durează călătoria cu autocarul din Strășeni către Iași?

    Călătoria Strășeni-Iași cu autocarul, durează între 1h 45min și 3h 00min.