Filtrează rezultate

Filtru

Tip auto

Dotări

Companii

Bilete autocar Ungheni, Rep. Moldova ➞ Iași, Romania

vineri,
1 mar 2024

10:10
1h 05m
11:15
Licorser Travel
50lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Licorser Travel

Licorser Travel Tur SRL
  1. 10:10
  2. Microbuz Licorser Travel :
    Chisinau - Iasi Aeroport
  3. 11:15
Durată: 1h 05min
Zile de circulație:
LMMJVSD
23:25
1h 05m
00:30
Licorser Travel
50lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Licorser Travel

Licorser Travel Tur SRL
  1. 23:25
  2. Microbuz Licorser Travel :
    Chisinau - Iasi Aeroport
  3. 00:30 +1 zi
Durată: 1h 05min
Zile de circulație:
LMMJVSD
22:40
1h 50m
00:30
Trans-Mir
-
Vezi detalii
Cursă operată de

Trans-Mir

Trans-Mir Solutions SRL

Circulă doar

  1. 22:40
    Ungheni Statie Ungheni
  2. Autocar Trans-Mir :
    Chișinău - Brașov
  3. 00:30 +1 zi
Durată: 1h 50min
Zile de circulație:
LMMJVSD
 

Întrebări frecvente despre autocarele Ungheni - Iași

  • Care este prețul biletul de autocar de la Ungheni la Iași?

    Prețul unei călători cu autocarul de la Ungheni la Iași este de 50 RON.

  • Din ce stație pleacă autocarul din Ungheni către Iași?

    De la Ungheni la Iași circulă 2 autobuze cu plecare din stațiile Autogara Ungheni, Statie Ungheni.

  • Unde oprește în Iași autocarul care vine din Ungheni?

    Autobuzele din Ungheni ajung în Iași în stațiile Autogara Transbus Codreanu SRL.

  • Când pleacă autocarul din Ungheni către Iași?

    Primul autobuz din Ungheni pleacă la ora 06:40, iar ultimul pleacă la ora 23:25.

  • Cât durează călătoria cu autocarul din Ungheni către Iași?

    Călătoria Ungheni-Iași cu autocarul, durează între 1h 05min și 2h 00min.