Filtrează rezultate

Filtru

Tip auto

Dotări

Companii

Bilete autocar Chișinău, Rep. Moldova ➞ Iași, Romania

vineri,
1 mar 2024

00:30
4h 00m
04:30
Licorser Travel
75lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Licorser Travel

Licorser Travel Tur SRL

Cursă suspendată sau indisponibilă pe site-ul nostru.

  1. 00:30
    Chișinău Gara Auto Nord
  2. Microbuz Licorser Travel :
    Chisinau - Iasi Aeroport (Leuseni-Albita)
  3. 04:30
Durată: 4h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
07:00
3h 00m
10:00
SVS.MD
75lei
Se pot face rezervări cu minim 1 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

SVS.MD

Sarvalteh Auto SRL
  1. 07:00
    Chișinău Gara Sud
  2. Microbuz SVS.MD :
    Chisinau-Iasi_2
  3. 10:00
Durată: 3h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
07:45
3h 30m
11:15
Licorser Travel
75lei
Se pot face rezervări cu minim 2 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Licorser Travel

Licorser Travel Tur SRL
  1. 07:45
  2. Microbuz Licorser Travel :
    Chisinau - Iasi Aeroport
  3. 11:15
Durată: 3h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
10:10
4h 00m
14:10
Diony Travel
75lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Diony Travel

  1. 10:10
  2. Microbuz Diony Travel :
    Chisinau - Iasi
  3. 14:10
Durată: 4h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
10:10
3h 20m
13:30
Alverstur
75lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Alverstur

Alvers Trans SRL

Cursa neregulată. Nu circulă în această zi.

  1. 10:10
  2. ALV
    Microbuz Alverstur :
    ALV Chișinău 10:10 - Iași
  3. 13:30
Durată: 3h 20min
Zile de circulație:
Cursă neregulată.
11:10
3h 20m
14:30
SVS.MD
75lei
Vezi detalii
Cursă operată de

SVS.MD

Sarvalteh Auto SRL
  1. 11:10
    Chișinău Gara Sud
  2. Microbuz SVS.MD :
    Chisinau-Iasi
  3. 14:30
Durată: 3h 20min
Zile de circulație:
LMMJVSD
13:00
3h 40m
16:40
SVS.MD
75lei
Vezi detalii
Cursă operată de

SVS.MD

Sarvalteh Auto SRL

Cursa neregulată. Nu circulă în această zi.

  1. 13:00
    Chișinău Gara Sud
  2. Microbuz SVS.MD :
    Chisinau-Iasi_3
  3. 16:40
Durată: 3h 40min
Zile de circulație:
Cursă neregulată.
16:00
4h 00m
20:00
Diony Travel
75lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Diony Travel

  1. 16:00
  2. Microbuz Diony Travel :
    Chisinau - Iasi
  3. 20:00
Durată: 4h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
18:30
4h 00m
22:30
Elit Bus
75lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Elit Bus

Elit Bus SRL
  1. 18:30
  2. Autocar Elit Bus :
    Chișinău - Cluj Napoca
  3. 22:30
Durată: 4h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
18:30
3h 00m
21:30
GAL Trans
100lei
Vezi detalii
Cursă operată de

GAL Trans

Gal Spedition SRL
  1. 18:30
  2. Autocar GAL Trans :
    CHISINAU 18.30 - CLUJ NAPOCA
  3. 21:30
Durată: 3h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
21:00
3h 30m
00:30
Trans-Mir
85lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Trans-Mir

Trans-Mir Solutions SRL

Circulă doar

  1. 21:00
    Chișinău Gara Auto Nord
  2. Autocar Trans-Mir :
    Chișinău - Brașov
  3. 00:30 +1 zi
Durată: 3h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
21:00
3h 30m
00:30
Licorser Travel
75lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Licorser Travel

Licorser Travel Tur SRL
  1. 21:00
  2. Microbuz Licorser Travel :
    Chisinau - Iasi Aeroport
  3. 00:30 +1 zi
Durată: 3h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
 

Întrebări frecvente despre autocarele Chișinău - Iași

  • Care este prețul biletul de autocar de la Chișinău la Iași?

    Prețul unei călătorie cu autocarul de la Chișinău la Iași este cuprins între 75 și 300 RON.

  • Din ce stație pleacă autocarul din Chișinău către Iași?

    De la Chișinău la Iași circulă 8 autobuze cu plecare din stațiile Gara Sud, Autogara (Gara Auto) Sud Vest, Gara Auto Nord.

  • Unde oprește în Iași autocarul care vine din Chișinău?

    Autobuzele din Chișinău ajung în Iași în stațiile Autogara Transbus Codreanu SRL.

  • Când pleacă autocarul din Chișinău către Iași?

    Primul autobuz din Chișinău pleacă la ora 00:30, iar ultimul pleacă la ora 21:00.

  • Cât durează călătoria cu autocarul din Chișinău către Iași?

    Călătoria Chișinău-Iași cu autocarul, durează între 3h 00min și 7h 30min.