Plata cash la BILETERIA
Filtrează rezultate

Filtru

Tip auto

Dotări

Companii

Bilete Autocar Cluj Napoca - Brașov

sâmbătă,
20 iul 2024

06:10
Cursă specială
4h 35m
10:45
EMMALINES
150lei
Detalii
Cursă operată de

EMMALINES

EmmaTours SRL

Se pot face rezervări cu minim 5 ore înainte de plecare.

  1. 06:10
  2. E2
    Microbuz EMMALINES :
    E2 Floresti-Cluj-Tg.Mures-Sighisoara-Brasov-Tg.Secuiesc-Onesti-Adjud-Tecuci-Galati-Braila
  3. 10:45
Durată: 4h 35min
Zile de circulație:
LMMJVSD
06:20
Cursă specială
4h 50m
11:10
STARCOF
140lei
Se pot face rezervări cu minim 9 ore înainte de plecare.
Detalii
Cursă operată de

STARCOF

Starcof SRL Braila

Se pot face rezervări cu minim 9 ore înainte de plecare.

  1. 06:20
    Cluj Napoca Piata Unirii
  2. Microbuz STARCOF :
    CLUJ-ALBA IULIA-SEBES-SIBIU-FAGARAS-BRASOV-TG.SECUIESC-ONESTI-ADJUD-FOCSANI-GALATI-BRAILA
  3. 11:10
Durată: 4h 50min
Zile de circulație:
LMMJVSD
06:20
Cursă specială
4h 40m
11:00
EMMALINES
150lei
Detalii
Cursă operată de

EMMALINES

EmmaTours SRL

Se pot face rezervări cu minim 5 ore înainte de plecare.

  1. 06:20
  2. E1
    Microbuz EMMALINES :
    E1 Florești(CJ)-Cluj-Alba Iulia-Sibiu-Făgăraș-Brașov-Tg.Secuiesc-Onești-Adjud-Focșani-Galați-Brăila
  3. 11:00
Durată: 4h 40min
Zile de circulație:
LMMJVSD
06:30
5h 21m
11:51
Axi Tours
100lei
Se pot face rezervări cu minim 6 ore înainte de plecare.
Detalii
Cursă operată de

Axi Tours

S&S Groupe Prodimpex

Se pot face rezervări cu minim 6 ore înainte de plecare.

  1. 06:30
    Cluj Napoca Autogara BETA CLUJ
  2. Midibus Axi Tours :
    Cluj Napoca - Brasov
  3. 11:51
Durată: 5h 21min
Zile de circulație:
LMMJVSD
12:00
Cursă specială
4h 35m
16:35
STARCOF
140lei
Detalii
Cursă operată de

STARCOF

Starcof SRL Braila

Se pot face rezervări cu minim 9 ore înainte de plecare.

  1. 12:00
    Cluj Napoca Piata Unirii
  2. Microbuz STARCOF :
    CLUJ-ALBA IULIA-SEBES-SIBIU-FAGARAS-BRASOV-TG.SECUIESC-ONESTI-ADJUD-FOCSANI-GALATI-BRAILA
  3. 16:35
Durată: 4h 35min
Zile de circulație:
LMMJVSD
12:00
Cursă specială
4h 45m
16:45
EMMALINES
150lei
Detalii
Cursă operată de

EMMALINES

EmmaTours SRL

Se pot face rezervări cu minim 5 ore înainte de plecare.

  1. 12:00
  2. E1
    Microbuz EMMALINES :
    E1 Florești(CJ)-Cluj-Alba Iulia-Sibiu-Făgăraș-Brașov-Tg.Secuiesc-Onești-Adjud-Focșani-Galați-Brăila
  3. 16:45
Durată: 4h 45min
Zile de circulație:
LMMJVSD
12:00
Cursă specială
4h 45m
16:45
TFT
140lei
Se pot face rezervări cu minim 12 ore înainte de plecare.
Detalii
Cursă operată de

TFT

Trans Fam Turistic

Se pot face rezervări cu minim 12 ore înainte de plecare.

  1. 12:00
    Cluj Napoca Piata Unirii
  2. Microbuz TFT :
    Floresti(CJ)-Cluj-Alba Iulia-Sebes-Sibiu-Fagaras-Brasov-Tg.Secuiesc-Onesti-Focsani-Galati-Braila
  3. 16:45
Durată: 4h 45min
Zile de circulație:
LMMJVSD
12:30
Cursă specială
4h 15m
16:45
Standard Transport Systems
140lei
Detalii
Cursă operată de

Standard Transport Systems

Standard Transport Systems SRL

Se pot face rezervări cu minim 8 ore înainte de plecare.

  1. 12:30
  2. Minivan Standard Transport Systems :
    Cluj - Brasov
  3. 16:45
Durată: 4h 15min
Zile de circulație:
LMMJVSD
13:30
Cursă specială
4h 00m
17:30
JetCab
145lei
Detalii
Cursă operată de

JetCab

Vosarb City SRL

Se pot face rezervări cu minim 1 ore înainte de plecare.

  1. 13:30
  2. Minivan JetCab :
    RETUR Cluj - BUCURESTI
  3. 17:30
Durată: 4h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
14:00
Cursă specială
4h 30m
18:30
GENESE TRANSPORT
130lei
Detalii
Cursă operată de

GENESE TRANSPORT

Genese Transport SRL

Se pot face rezervări cu minim 1 ore înainte de plecare.

  1. 14:00
    Cluj Napoca Gara CFR Cluj Napoca
  2. Microbuz GENESE TRANSPORT :
    CLUJ NAPOCA - FOCSANI
  3. 18:30
Durată: 4h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
15:00
Cursă specială
4h 50m
19:50
RBT Turistic Line
120lei
Detalii
Cursă operată de

RBT Turistic Line

RBT Turistic Line SRL

Se pot face rezervări cu minim 8 ore înainte de plecare.

  1. 15:00
  2. Microbuz RBT Turistic Line :
    CLUJ - GALATI
  3. 19:50
Durată: 4h 50min
Zile de circulație:
LMMJVSD
21:30
Cursă specială
4h 00m
01:30
Standard Transport Systems
140lei
Detalii
Cursă operată de

Standard Transport Systems

Standard Transport Systems SRL

Se pot face rezervări cu minim 8 ore înainte de plecare.

  1. 21:30
  2. Minivan Standard Transport Systems :
    Cluj - Brasov
  3. 01:30 +1 zi
Durată: 4h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
 

Întrebări frecvente despre autocarele Cluj Napoca - Brașov