Filtrează rezultate

Filtru

Tip auto

Dotări

Companii

Transfer Otopeni Aeroport ➞ Bârlad

duminică,
3 mar 2024

00:30
Cursă specială
4h 44m
05:14
TRANSFERO
110lei
Se pot face rezervări cu minim 6 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

TRANSFERO

Transfero Turistic SRL
  1. 00:30
  2. Autocar TRANSFERO :
    2. Aeroportul Otopeni - Vaslui
  3. 05:14
    Bârlad Statie Renel
Durată: 4h 44min
Zile de circulație:
LMMJVSD
02:00
Cursă specială
4h 44m
06:44
TRANSFERO
110lei
Se pot face rezervări cu minim 6 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

TRANSFERO

Transfero Turistic SRL
  1. 02:00
  2. Autocar TRANSFERO :
    2. Aeroportul Otopeni - Vaslui
  3. 06:44
    Bârlad Statie Renel
Durată: 4h 44min
Zile de circulație:
LMMJVSD
04:00
Cursă specială
4h 44m
08:44
TRANSFERO
110lei
Se pot face rezervări cu minim 6 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

TRANSFERO

Transfero Turistic SRL
  1. 04:00
  2. Autocar TRANSFERO :
    2. Aeroportul Otopeni - Vaslui
  3. 08:44
    Bârlad Statie Renel
Durată: 4h 44min
Zile de circulație:
LMMJVSD
06:30
Cursă specială
4h 44m
11:14
TRANSFERO
110lei
Se pot face rezervări cu minim 6 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

TRANSFERO

Transfero Turistic SRL
  1. 06:30
  2. Autocar TRANSFERO :
    2. Aeroportul Otopeni - Vaslui
  3. 11:14
    Bârlad Statie Renel
Durată: 4h 44min
Zile de circulație:
LMMJVSD
10:00
Cursă specială
4h 44m
14:44
TRANSFERO
110lei
Se pot face rezervări cu minim 6 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

TRANSFERO

Transfero Turistic SRL
  1. 10:00
  2. Autocar TRANSFERO :
    2. Aeroportul Otopeni - Vaslui
  3. 14:44
    Bârlad Statie Renel
Durată: 4h 44min
Zile de circulație:
LMMJVSD
11:30
Cursă specială
4h 44m
16:14
TRANSFERO
110lei
Vezi detalii
Cursă operată de

TRANSFERO

Transfero Turistic SRL
  1. 11:30
  2. Autocar TRANSFERO :
    2. Aeroportul Otopeni - Vaslui
  3. 16:14
    Bârlad Statie Renel
Durată: 4h 44min
Zile de circulație:
LMMJVSD
13:00
Cursă specială
4h 44m
17:44
TRANSFERO
110lei
Vezi detalii
Cursă operată de

TRANSFERO

Transfero Turistic SRL
  1. 13:00
  2. Autocar TRANSFERO :
    2. Aeroportul Otopeni - Vaslui
  3. 17:44
    Bârlad Statie Renel
Durată: 4h 44min
Zile de circulație:
LMMJVSD
14:30
Cursă specială
4h 44m
19:14
TRANSFERO
110lei
Vezi detalii
Cursă operată de

TRANSFERO

Transfero Turistic SRL
  1. 14:30
  2. Autocar TRANSFERO :
    2. Aeroportul Otopeni - Vaslui
  3. 19:14
    Bârlad Statie Renel
Durată: 4h 44min
Zile de circulație:
LMMJVSD
16:30
Cursă specială
4h 44m
21:14
TRANSFERO
110lei
Vezi detalii
Cursă operată de

TRANSFERO

Transfero Turistic SRL
  1. 16:30
  2. Autocar TRANSFERO :
    2. Aeroportul Otopeni - Vaslui
  3. 21:14
    Bârlad Statie Renel
Durată: 4h 44min
Zile de circulație:
LMMJVSD
18:30
Cursă specială
4h 44m
23:14
TRANSFERO
110lei
Vezi detalii
Cursă operată de

TRANSFERO

Transfero Turistic SRL
  1. 18:30
  2. Autocar TRANSFERO :
    2. Aeroportul Otopeni - Vaslui
  3. 23:14
    Bârlad Statie Renel
Durată: 4h 44min
Zile de circulație:
LMMJVSD
20:30
Cursă specială
4h 44m
01:14
TRANSFERO
110lei
Vezi detalii
Cursă operată de

TRANSFERO

Transfero Turistic SRL
  1. 20:30
  2. Autocar TRANSFERO :
    2. Aeroportul Otopeni - Vaslui
  3. 01:14 +1 zi
    Bârlad Statie Renel
Durată: 4h 44min
Zile de circulație:
LMMJVSD
22:30
Cursă specială
4h 44m
03:14
TRANSFERO
110lei
Vezi detalii
Cursă operată de

TRANSFERO

Transfero Turistic SRL
  1. 22:30
  2. Autocar TRANSFERO :
    2. Aeroportul Otopeni - Vaslui
  3. 03:14 +1 zi
    Bârlad Statie Renel
Durată: 4h 44min
Zile de circulație:
LMMJVSD
 

Întrebări frecvente despre autocarele Otopeni Aeroport - Bârlad

  • Care este prețul biletul de autocar de la Otopeni Aeroport la Bârlad?

    Prețul unei călători cu autocarul de la Otopeni Aeroport la Bârlad este de 110 RON.

  • Din ce stație pleacă autocarul din Otopeni Aeroport către Bârlad?

    De la Otopeni Aeroport la Bârlad circulă 12 autobuze cu plecare din stațiile Terminal PLECARI/ DEPARTURES Aeroport Henri Coanda, Terminal SOSIRI / ARRIVALS Aeroport Henri Coanda.

  • Unde oprește în Bârlad autocarul care vine din Otopeni Aeroport?

    Autobuzele din Otopeni Aeroport ajung în Bârlad în stațiile Vis - a - vis de E-ON, Casa de cultura, Statie Renel.

  • Când pleacă autocarul din Otopeni Aeroport către Bârlad?

    Primul autobuz din Otopeni Aeroport pleacă la ora 00:30, iar ultimul pleacă la ora 22:30.

  • Cât durează călătoria cu autocarul din Otopeni Aeroport către Bârlad?

    Călătoria Otopeni Aeroport-Bârlad cu autocarul, durează între 3h 30min și 4h 44min.