Filtrează rezultate

Filtru

Tip auto

Dotări

Companii

Transfer Otopeni Aeroport ➞ Cristești

duminică,
3 mar 2024

04:00
10h 30m
14:30
Trans NICOLAESCU
100lei
Se pot face rezervări cu minim 0 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Trans NICOLAESCU

Trans NICOLAESCU SRL
  1. 04:00
  2. 2BS
    Autocar Trans NICOLAESCU :
    2BS Bucuresti - Suceava - Siret
  3. 14:30
Durată: 10h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
06:15
7h 15m
13:30
Hermes
93,5lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Hermes

Hermes SRL
  1. 06:15
  2. Autocar Hermes :
    Bucuresti - Falticeni - Suceava - Botosani
  3. 13:30
Durată: 7h 15min
Zile de circulație:
LMMJVSD
13:00
6h 20m
19:20
Trans NICOLAESCU
100lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Trans NICOLAESCU

Trans NICOLAESCU SRL
  1. 13:00
  2. Autocar Trans NICOLAESCU :
    Bucuresti - Roman - Suceava
  3. 19:20
Durată: 6h 20min
Zile de circulație:
LMMJVSD
16:30
5h 40m
22:10
Trans NICOLAESCU
100lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Trans NICOLAESCU

Trans NICOLAESCU SRL
  1. 16:30
  2. 1BS
    Autocar Trans NICOLAESCU :
    1BS Bucuresti - Suceava - Siret
  3. 22:10
Durată: 5h 40min
Zile de circulație:
LMMJVSD
 

Întrebări frecvente despre autocarele Otopeni Aeroport - Cristești

  • Care este prețul biletul de autocar de la Otopeni Aeroport la Cristești?

    Prețul unei călătorie cu autocarul de la Otopeni Aeroport la Cristești este cuprins între 93 și 110 RON.

  • Din ce stație pleacă autocarul din Otopeni Aeroport către Cristești?

    De la Otopeni Aeroport la Cristești circulă 4 autobuze cu plecare din stațiile Terminal PLECARI/ DEPARTURES Aeroport Henri Coanda.

  • Unde oprește în Cristești autocarul care vine din Otopeni Aeroport?

    Autobuzele din Otopeni Aeroport ajung în Cristești în stațiile Intersectia cu Targu Neamt (din Peco).

  • Când pleacă autocarul din Otopeni Aeroport către Cristești?

    Primul autobuz din Otopeni Aeroport pleacă la ora 04:00, iar ultimul pleacă la ora 16:30.

  • Cât durează călătoria cu autocarul din Otopeni Aeroport către Cristești?

    Călătoria Otopeni Aeroport-Cristești cu autocarul, durează între 5h 40min și 10h 30min.