Filtrează rezultate

Filtru

Tip auto

Dotări

Companii

Transfer Otopeni Aeroport ➞ Lacu Sărat

01:30
Cursă specială
3h 15m
04:45
TransMarian Braila
90lei
Se pot face rezervări cu minim 12 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

TransMarian Braila

Transmarian SRL
  1. 01:30
  2. Microbuz TransMarian Braila :
    Otopeni - Braila - Galati
  3. 04:45
Durată: 3h 15min
Zile de circulație:
LMMJVSD
04:00
Cursă specială
3h 15m
07:15
TransMarian Braila
90lei
Se pot face rezervări cu minim 12 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

TransMarian Braila

Transmarian SRL
  1. 04:00
  2. Microbuz TransMarian Braila :
    Otopeni - Braila - Galati
  3. 07:15
Durată: 3h 15min
Zile de circulație:
LMMJVSD
07:00
Cursă specială
3h 15m
10:15
TransMarian Braila
90lei
Vezi detalii
Cursă operată de

TransMarian Braila

Transmarian SRL

Cursă suspendată sau indisponibilă pe site-ul nostru.

  1. 07:00
  2. Microbuz TransMarian Braila :
    Otopeni - Braila - Galati
  3. 10:15
Durată: 3h 15min
Zile de circulație:
LMMJVSD
10:00
Cursă specială
3h 15m
13:15
TransMarian Braila
90lei
Vezi detalii
Cursă operată de

TransMarian Braila

Transmarian SRL

Cursă suspendată sau indisponibilă pe site-ul nostru.

  1. 10:00
  2. Microbuz TransMarian Braila :
    Otopeni - Braila - Galati
  3. 13:15
Durată: 3h 15min
Zile de circulație:
LMMJVSD
12:00
Cursă specială
3h 15m
15:15
TransMarian Braila
90lei
Se pot face rezervări cu minim 12 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

TransMarian Braila

Transmarian SRL
  1. 12:00
  2. Microbuz TransMarian Braila :
    Otopeni - Braila - Galati
  3. 15:15
Durată: 3h 15min
Zile de circulație:
LMMJVSD
13:30
Cursă specială
3h 15m
16:45
TransMarian Braila
90lei
Se pot face rezervări cu minim 12 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

TransMarian Braila

Transmarian SRL
  1. 13:30
  2. Microbuz TransMarian Braila :
    Otopeni - Braila - Galati
  3. 16:45
Durată: 3h 15min
Zile de circulație:
LMMJVSD
15:00
Cursă specială
3h 15m
18:15
TransMarian Braila
90lei
Se pot face rezervări cu minim 12 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

TransMarian Braila

Transmarian SRL
  1. 15:00
  2. Microbuz TransMarian Braila :
    Otopeni - Braila - Galati
  3. 18:15
Durată: 3h 15min
Zile de circulație:
LMMJVSD
17:00
Cursă specială
3h 15m
20:15
TransMarian Braila
90lei
Se pot face rezervări cu minim 12 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

TransMarian Braila

Transmarian SRL
  1. 17:00
  2. Microbuz TransMarian Braila :
    Otopeni - Braila - Galati
  3. 20:15
Durată: 3h 15min
Zile de circulație:
LMMJVSD
18:30
Cursă specială
3h 15m
21:45
TransMarian Braila
90lei
Se pot face rezervări cu minim 12 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

TransMarian Braila

Transmarian SRL
  1. 18:30
  2. Microbuz TransMarian Braila :
    Otopeni - Braila - Galati
  3. 21:45
Durată: 3h 15min
Zile de circulație:
LMMJVSD
20:00
Cursă specială
3h 15m
23:15
TransMarian Braila
90lei
Se pot face rezervări cu minim 12 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

TransMarian Braila

Transmarian SRL
  1. 20:00
  2. Microbuz TransMarian Braila :
    Otopeni - Braila - Galati
  3. 23:15
Durată: 3h 15min
Zile de circulație:
LMMJVSD
21:30
Cursă specială
3h 15m
00:45
TransMarian Braila
90lei
Vezi detalii
Cursă operată de

TransMarian Braila

Transmarian SRL

Cursă suspendată sau indisponibilă pe site-ul nostru.

  1. 21:30
  2. Microbuz TransMarian Braila :
    Otopeni - Braila - Galati
  3. 00:45 +1 zi
Durată: 3h 15min
Zile de circulație:
LMMJVSD
23:00
Cursă specială
3h 15m
02:15
TransMarian Braila
90lei
Vezi detalii
Cursă operată de

TransMarian Braila

Transmarian SRL

Cursă suspendată sau indisponibilă pe site-ul nostru.

  1. 23:00
  2. Microbuz TransMarian Braila :
    Otopeni - Braila - Galati
  3. 02:15 +1 zi
Durată: 3h 15min
Zile de circulație:
LMMJVSD
 

Întrebări frecvente despre autocarele Otopeni Aeroport - Lacu Sărat

  • Care este prețul biletul de autocar de la Otopeni Aeroport la Lacu Sărat?

    Prețul unei călători cu autocarul de la Otopeni Aeroport la Lacu Sărat este de 90 RON.

  • Din ce stație pleacă autocarul din Otopeni Aeroport către Lacu Sărat?

    De la Otopeni Aeroport la Lacu Sărat circulă 8 autobuze cu plecare din stațiile Terminal SOSIRI / ARRIVALS Aeroport Henri Coanda.

  • Unde oprește în Lacu Sărat autocarul care vine din Otopeni Aeroport?

    Autobuzele din Otopeni Aeroport ajung în Lacu Sărat în stațiile Benzinarie Rompetrol Lacul Sarat.

  • Când pleacă autocarul din Otopeni Aeroport către Lacu Sărat?

    Primul autobuz din Otopeni Aeroport pleacă la ora 01:30, iar ultimul pleacă la ora 23:00.

  • Cât durează călătoria cu autocarul din Otopeni Aeroport către Lacu Sărat?

    Călătoria cu autocarul de la Otopeni Aeroport la Lacu Sărat, durează 3h 15min.