Filtrează rezultate

Filtru

Tip auto

Dotări

Companii

Transfer Otopeni Aeroport ➞ Vaslui

duminică,
3 mar 2024

00:30
Cursă specială
5h 30m
06:00
TRANSFERO
120lei
Se pot face rezervări cu minim 6 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

TRANSFERO

Transfero Turistic SRL
  1. 00:30
  2. Autocar TRANSFERO :
    2. Aeroportul Otopeni - Vaslui
  3. 06:00
Durată: 5h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
02:00
Cursă specială
5h 30m
07:30
TRANSFERO
120lei
Se pot face rezervări cu minim 6 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

TRANSFERO

Transfero Turistic SRL
  1. 02:00
  2. Autocar TRANSFERO :
    2. Aeroportul Otopeni - Vaslui
  3. 07:30
Durată: 5h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
04:00
Cursă specială
5h 30m
09:30
TRANSFERO
120lei
Se pot face rezervări cu minim 6 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

TRANSFERO

Transfero Turistic SRL
  1. 04:00
  2. Autocar TRANSFERO :
    2. Aeroportul Otopeni - Vaslui
  3. 09:30
Durată: 5h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
06:30
Cursă specială
5h 30m
12:00
TRANSFERO
120lei
Se pot face rezervări cu minim 6 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

TRANSFERO

Transfero Turistic SRL
  1. 06:30
  2. Autocar TRANSFERO :
    2. Aeroportul Otopeni - Vaslui
  3. 12:00
Durată: 5h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
10:00
Cursă specială
5h 30m
15:30
TRANSFERO
120lei
Se pot face rezervări cu minim 6 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

TRANSFERO

Transfero Turistic SRL
  1. 10:00
  2. Autocar TRANSFERO :
    2. Aeroportul Otopeni - Vaslui
  3. 15:30
Durată: 5h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
11:30
Cursă specială
5h 30m
17:00
TRANSFERO
120lei
Vezi detalii
Cursă operată de

TRANSFERO

Transfero Turistic SRL
  1. 11:30
  2. Autocar TRANSFERO :
    2. Aeroportul Otopeni - Vaslui
  3. 17:00
Durată: 5h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
13:00
Cursă specială
5h 30m
18:30
TRANSFERO
120lei
Vezi detalii
Cursă operată de

TRANSFERO

Transfero Turistic SRL
  1. 13:00
  2. Autocar TRANSFERO :
    2. Aeroportul Otopeni - Vaslui
  3. 18:30
Durată: 5h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
14:30
Cursă specială
5h 30m
20:00
TRANSFERO
120lei
Vezi detalii
Cursă operată de

TRANSFERO

Transfero Turistic SRL
  1. 14:30
  2. Autocar TRANSFERO :
    2. Aeroportul Otopeni - Vaslui
  3. 20:00
Durată: 5h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
16:30
Cursă specială
5h 30m
22:00
TRANSFERO
120lei
Vezi detalii
Cursă operată de

TRANSFERO

Transfero Turistic SRL
  1. 16:30
  2. Autocar TRANSFERO :
    2. Aeroportul Otopeni - Vaslui
  3. 22:00
Durată: 5h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
18:30
Cursă specială
5h 29m
23:59
TRANSFERO
120lei
Vezi detalii
Cursă operată de

TRANSFERO

Transfero Turistic SRL
  1. 18:30
  2. Autocar TRANSFERO :
    2. Aeroportul Otopeni - Vaslui
  3. 23:59
Durată: 5h 29min
Zile de circulație:
LMMJVSD
20:30
Cursă specială
5h 30m
02:00
TRANSFERO
120lei
Vezi detalii
Cursă operată de

TRANSFERO

Transfero Turistic SRL
  1. 20:30
  2. Autocar TRANSFERO :
    2. Aeroportul Otopeni - Vaslui
  3. 02:00 +1 zi
Durată: 5h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
22:30
Cursă specială
5h 30m
04:00
TRANSFERO
120lei
Vezi detalii
Cursă operată de

TRANSFERO

Transfero Turistic SRL
  1. 22:30
  2. Autocar TRANSFERO :
    2. Aeroportul Otopeni - Vaslui
  3. 04:00 +1 zi
Durată: 5h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
 

Întrebări frecvente despre autocarele Otopeni Aeroport - Vaslui

  • Care este prețul biletul de autocar de la Otopeni Aeroport la Vaslui?

    Prețul unei călători cu autocarul de la Otopeni Aeroport la Vaslui este de 120 RON.

  • Din ce stație pleacă autocarul din Otopeni Aeroport către Vaslui?

    De la Otopeni Aeroport la Vaslui circulă 12 autobuze cu plecare din stațiile Terminal SOSIRI / ARRIVALS Aeroport Henri Coanda.

  • Unde oprește în Vaslui autocarul care vine din Otopeni Aeroport?

    Autobuzele din Otopeni Aeroport ajung în Vaslui în stațiile Benzinaria OMV.

  • Când pleacă autocarul din Otopeni Aeroport către Vaslui?

    Primul autobuz din Otopeni Aeroport pleacă la ora 00:30, iar ultimul pleacă la ora 22:30.

  • Cât durează călătoria cu autocarul din Otopeni Aeroport către Vaslui?

    Călătoria Otopeni Aeroport-Vaslui cu autocarul, durează între 5h 29min și 5h 30min.