Filtrează rezultate

Filtru

Tip auto

Dotări

Companii

Bilete autocar Petroșani ➞ Cluj Napoca

duminică,
1 oct 2023

06:18
4h 49m
11:07
Normandia
75lei
Se pot face rezervări cu minim 23 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Normandia

Normandia Service SRL
  1. 06:18
    Petroșani Autogara Siva Trans
  2. Autocar Normandia :
    Cj3 - 05:00 -Targu Jiu-Cluj Napoca
  3. 11:07
    Cluj Napoca Autogara BETA CLUJ
Durată: 4h 49min
Zile de circulație:
LMMJVSD
12:03
5h 13m
17:16
Normandia
75lei
Se pot face rezervări cu minim 23 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Normandia

Normandia Service SRL
  1. 12:03
    Petroșani Autogara Siva Trans
  2. Autocar Normandia :
    Cj2 - 10:45 - Targu Jiu-Cluj Napoca
  3. 17:16
    Cluj Napoca Autogara BETA CLUJ
Durată: 5h 13min
Zile de circulație:
LMMJVSD
14:54
5h 12m
20:06
Normandia
75lei
Se pot face rezervări cu minim 23 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Normandia

Normandia Service SRL
  1. 14:54
    Petroșani Autogara Siva Trans
  2. Autocar Normandia :
    Cj1 - 12:00 - Horezu - Cluj Napoca
  3. 20:06
    Cluj Napoca Autogara BETA CLUJ
Durată: 5h 12min
Zile de circulație:
LMMJVSD
 

Întrebări frecvente despre autocarele Petroșani - Cluj Napoca

  • Cât costă biletul de autocarul Petroșani - Cluj Napoca?

    Prețul unei călători cu autocarul de la Petroșani la Cluj Napoca este de 75 RON.

  • De unde pleacă autocarul din Petroșani către Cluj Napoca?

    De la Petroșani la Cluj Napoca circulă 3 autobuze cu plecare din stațiile Benzinaria MOL, Autogara Siva Trans.

  • Unde oprește în Cluj Napoca autocarul care vine din Petroșani?

    Autobuzele din Petroșani ajung în Cluj Napoca în stațiile Benzinaria OMV Calea Floresti, Autogara BETA CLUJ, Statie Observator.

  • Când pleacă autocarul din Petroșani către Cluj Napoca?

    Primul autobuz din Petroșani pleacă la ora 03:18, iar ultimul pleacă la ora 14:54.

  • Cât durează călătoria cu autocarul din Petroșani către Cluj Napoca?

    Călătoria Petroșani-Cluj Napoca cu autocarul, durează între 4h 46min și 5h 13min.