Plata cash la BILETERIA
Filtrează rezultate

Filtru

Tip auto

Dotări

Companii

Bilete Autocar Brașov - Otopeni Aeroport

miercuri,
17 apr 2024

00:40
Cursă specială
2h 50m
03:30
Direct Aeroport
100lei
Se pot face rezervări cu minim 12 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Direct Aeroport

Bravis Transfer SRL
  1. 00:40
  2. Microbuz Direct Aeroport :
    Brasov - Otopeni
  3. 03:30
Durată: 2h 50min
Zile de circulație:
LMMJVSD
01:00
Cursă specială
2h 20m
03:20
Transfer Low Cost
90lei
Se pot face rezervări cu minim 2 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Transfer Low Cost

Transfer Low Cost SRL
  1. 01:00
  2. TLC-OTP-T1
    Minivan Transfer Low Cost :
    TLC-OTP-T1 MCiuc - Fg - TgS - SfG - BV - OTP - BBU
  3. 03:20
Durată: 2h 20min
Zile de circulație:
LMMJVSD
01:00
Cursă specială
2h 20m
03:20
JetCab
110lei
Se pot face rezervări cu minim 1 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

JetCab

Vosarb City SRL
  1. 01:00
  2. Minivan JetCab :
    TUR BRASOV-OTOPENI AEROPORT
  3. 03:20
Durată: 2h 20min
Zile de circulație:
LMMJVSD
01:30
Cursă specială
2h 29m
03:59
Standard Transport Systems
110lei
Se pot face rezervări cu minim 1 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Standard Transport Systems

Standard Transport Systems SRL
  1. 01:30
  2. Minivan Standard Transport Systems :
    Brasov - Otopeni
  3. 03:59
Durată: 2h 29min
Zile de circulație:
LMMJVSD
02:00
Cursă specială
2h 30m
04:30
Direct Aeroport
100lei
Se pot face rezervări cu minim 12 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Direct Aeroport

Bravis Transfer SRL
  1. 02:00
  2. Microbuz Direct Aeroport :
    Brasov - Otopeni
  3. 04:30
Durată: 2h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
03:00
Cursă specială
2h 29m
05:29
Standard Transport Systems
110lei
Se pot face rezervări cu minim 1 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Standard Transport Systems

Standard Transport Systems SRL
  1. 03:00
  2. Minivan Standard Transport Systems :
    Brasov - Otopeni
  3. 05:29
Durată: 2h 29min
Zile de circulație:
LMMJVSD
03:00
Cursă specială
2h 20m
05:20
Transfer Low Cost
90lei
Se pot face rezervări cu minim 2 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Transfer Low Cost

Transfer Low Cost SRL
  1. 03:00
  2. TLC-OTP-T1
    Minivan Transfer Low Cost :
    TLC-OTP-T1 MCiuc - Fg - TgS - SfG - BV - OTP - BBU
  3. 05:20
Durată: 2h 20min
Zile de circulație:
LMMJVSD
03:00
Cursă specială
2h 20m
05:20
JetCab
110lei
Se pot face rezervări cu minim 1 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

JetCab

Vosarb City SRL
  1. 03:00
  2. Minivan JetCab :
    TUR BRASOV-OTOPENI AEROPORT
  3. 05:20
Durată: 2h 20min
Zile de circulație:
LMMJVSD
03:30
Cursă specială
2h 20m
05:50
Direct Aeroport
100lei
Se pot face rezervări cu minim 12 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Direct Aeroport

Bravis Transfer SRL
  1. 03:30
  2. Microbuz Direct Aeroport :
    Brasov - Otopeni
  3. 05:50
Durată: 2h 20min
Zile de circulație:
LMMJVSD
05:00
Cursă specială
2h 20m
07:20
Transfer Low Cost
90lei
Se pot face rezervări cu minim 2 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Transfer Low Cost

Transfer Low Cost SRL
  1. 05:00
  2. TLC-OTP-T1
    Minivan Transfer Low Cost :
    TLC-OTP-T1 MCiuc - Fg - TgS - SfG - BV - OTP - BBU
  3. 07:20
Durată: 2h 20min
Zile de circulație:
LMMJVSD
05:00
Cursă specială
2h 20m
07:20
JetCab
110lei
Se pot face rezervări cu minim 1 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

JetCab

Vosarb City SRL
  1. 05:00
  2. Minivan JetCab :
    TUR BRASOV-OTOPENI AEROPORT
  3. 07:20
Durată: 2h 20min
Zile de circulație:
LMMJVSD
05:00
Cursă specială
2h 20m
07:20
JetBus
90lei
Se pot face rezervări cu minim 4 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

JetBus

Cat Executive Affaires SRL
  1. 05:00
  2. Minivan JetBus :
    TUR BRASOV-OTOPENI AEROPORT
  3. 07:20
Durată: 2h 20min
Zile de circulație:
LMMJVSD
05:30
Cursă specială
2h 29m
07:59
Standard Transport Systems
110lei
Se pot face rezervări cu minim 1 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Standard Transport Systems

Standard Transport Systems SRL
  1. 05:30
  2. Minivan Standard Transport Systems :
    Brasov - Otopeni
  3. 07:59
Durată: 2h 29min
Zile de circulație:
LMMJVSD
06:00
Cursă specială
2h 30m
08:30
Direct Aeroport
100lei
Se pot face rezervări cu minim 12 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Direct Aeroport

Bravis Transfer SRL
  1. 06:00
  2. Microbuz Direct Aeroport :
    Brasov - Otopeni
  3. 08:30
Durată: 2h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
07:00
Cursă specială
2h 29m
09:29
Standard Transport Systems
110lei
Se pot face rezervări cu minim 1 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Standard Transport Systems

Standard Transport Systems SRL
  1. 07:00
  2. Minivan Standard Transport Systems :
    Brasov - Otopeni
  3. 09:29
Durată: 2h 29min
Zile de circulație:
LMMJVSD
07:00
Cursă specială
2h 20m
09:20
Transfer Low Cost
90lei
Se pot face rezervări cu minim 2 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Transfer Low Cost

Transfer Low Cost SRL
  1. 07:00
  2. TLC-OTP-T1
    Minivan Transfer Low Cost :
    TLC-OTP-T1 MCiuc - Fg - TgS - SfG - BV - OTP - BBU
  3. 09:20
Durată: 2h 20min
Zile de circulație:
LMMJVSD
07:00
Cursă specială
2h 20m
09:20
JetCab
110lei
Se pot face rezervări cu minim 1 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

JetCab

Vosarb City SRL
  1. 07:00
  2. Minivan JetCab :
    TUR BRASOV-OTOPENI AEROPORT
  3. 09:20
Durată: 2h 20min
Zile de circulație:
LMMJVSD
07:00
Cursă specială
2h 20m
09:20
JetBus
90lei
Se pot face rezervări cu minim 4 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

JetBus

Cat Executive Affaires SRL
  1. 07:00
  2. Minivan JetBus :
    TUR BRASOV-OTOPENI AEROPORT
  3. 09:20
Durată: 2h 20min
Zile de circulație:
LMMJVSD
07:30
Cursă specială
2h 50m
10:20
Direct Aeroport
100lei
Se pot face rezervări cu minim 12 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Direct Aeroport

Bravis Transfer SRL
  1. 07:30
  2. Microbuz Direct Aeroport :
    Brasov - Otopeni
  3. 10:20
Durată: 2h 50min
Zile de circulație:
LMMJVSD
08:30
Cursă specială
2h 50m
11:20
Direct Aeroport
100lei
Se pot face rezervări cu minim 12 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Direct Aeroport

Bravis Transfer SRL
  1. 08:30
  2. Microbuz Direct Aeroport :
    Brasov - Otopeni
  3. 11:20
Durată: 2h 50min
Zile de circulație:
LMMJVSD
09:00
Cursă specială
2h 29m
11:29
Standard Transport Systems
110lei
Se pot face rezervări cu minim 1 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Standard Transport Systems

Standard Transport Systems SRL
  1. 09:00
  2. Minivan Standard Transport Systems :
    Brasov - Otopeni
  3. 11:29
Durată: 2h 29min
Zile de circulație:
LMMJVSD
09:00
Cursă specială
2h 20m
11:20
Transfer Low Cost
90lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Transfer Low Cost

Transfer Low Cost SRL

Toate locurile sunt ocupate.

  1. 09:00
  2. TLC-OTP-T1
    Minivan Transfer Low Cost :
    TLC-OTP-T1 MCiuc - Fg - TgS - SfG - BV - OTP - BBU
  3. 11:20
Durată: 2h 20min
Zile de circulație:
LMMJVSD
09:00
Cursă specială
2h 20m
11:20
JetCab
110lei
Se pot face rezervări cu minim 1 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

JetCab

Vosarb City SRL
  1. 09:00
  2. Minivan JetCab :
    TUR BRASOV-OTOPENI AEROPORT
  3. 11:20
Durată: 2h 20min
Zile de circulație:
LMMJVSD
10:00
Cursă specială
2h 50m
12:50
Direct Aeroport
100lei
Se pot face rezervări cu minim 12 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Direct Aeroport

Bravis Transfer SRL
  1. 10:00
  2. Microbuz Direct Aeroport :
    Brasov - Otopeni
  3. 12:50
Durată: 2h 50min
Zile de circulație:
LMMJVSD
10:00
Cursă specială
3h 00m
13:00
Direct Aeroport
100lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Direct Aeroport

Bravis Transfer SRL

Circulă doar sâmbătă și duminică

  1. 10:00
  2. Microbuz Direct Aeroport :
    Brasov - Otopeni Weekend
  3. 13:00
Durată: 3h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
11:00
Cursă specială
2h 29m
13:29
Standard Transport Systems
110lei
Se pot face rezervări cu minim 1 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Standard Transport Systems

Standard Transport Systems SRL
  1. 11:00
  2. Minivan Standard Transport Systems :
    Brasov - Otopeni
  3. 13:29
Durată: 2h 29min
Zile de circulație:
LMMJVSD
11:00
Cursă specială
2h 20m
13:20
Transfer Low Cost
90lei
Se pot face rezervări cu minim 2 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Transfer Low Cost

Transfer Low Cost SRL
  1. 11:00
  2. TLC-OTP-T1
    Minivan Transfer Low Cost :
    TLC-OTP-T1 MCiuc - Fg - TgS - SfG - BV - OTP - BBU
  3. 13:20
Durată: 2h 20min
Zile de circulație:
LMMJVSD
11:00
Cursă specială
2h 20m
13:20
JetCab
110lei
Se pot face rezervări cu minim 1 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

JetCab

Vosarb City SRL
  1. 11:00
  2. Minivan JetCab :
    TUR BRASOV-OTOPENI AEROPORT
  3. 13:20
Durată: 2h 20min
Zile de circulație:
LMMJVSD
11:30
Cursă specială
3h 30m
15:00
Direct Aeroport
100lei
Se pot face rezervări cu minim 12 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Direct Aeroport

Bravis Transfer SRL
  1. 11:30
  2. Microbuz Direct Aeroport :
    Brasov - Otopeni
  3. 15:00
Durată: 3h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
11:30
Cursă specială
3h 30m
15:00
Direct Aeroport
100lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Direct Aeroport

Bravis Transfer SRL

Circulă doar sâmbătă și duminică

  1. 11:30
  2. Microbuz Direct Aeroport :
    Brasov - Otopeni Weekend
  3. 15:00
Durată: 3h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
13:00
Cursă specială
2h 20m
15:20
Transfer Low Cost
90lei
Se pot face rezervări cu minim 2 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Transfer Low Cost

Transfer Low Cost SRL
  1. 13:00
  2. TLC-OTP-T1
    Minivan Transfer Low Cost :
    TLC-OTP-T1 MCiuc - Fg - TgS - SfG - BV - OTP - BBU
  3. 15:20
Durată: 2h 20min
Zile de circulație:
LMMJVSD
13:00
Cursă specială
2h 20m
15:20
JetCab
110lei
Se pot face rezervări cu minim 1 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

JetCab

Vosarb City SRL
  1. 13:00
  2. Minivan JetCab :
    TUR BRASOV-OTOPENI AEROPORT
  3. 15:20
Durată: 2h 20min
Zile de circulație:
LMMJVSD
13:00
Cursă specială
2h 50m
15:50
Direct Aeroport
100lei
Se pot face rezervări cu minim 12 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Direct Aeroport

Bravis Transfer SRL
  1. 13:00
  2. Microbuz Direct Aeroport :
    Brasov - Otopeni
  3. 15:50
Durată: 2h 50min
Zile de circulație:
LMMJVSD
13:00
Cursă specială
3h 30m
16:30
Direct Aeroport
100lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Direct Aeroport

Bravis Transfer SRL

Circulă doar sâmbătă și duminică

  1. 13:00
  2. Microbuz Direct Aeroport :
    Brasov - Otopeni Weekend
  3. 16:30
Durată: 3h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
13:30
Cursă specială
2h 29m
15:59
Standard Transport Systems
110lei
Se pot face rezervări cu minim 1 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Standard Transport Systems

Standard Transport Systems SRL
  1. 13:30
  2. Minivan Standard Transport Systems :
    Brasov - Otopeni
  3. 15:59
Durată: 2h 29min
Zile de circulație:
LMMJVSD
14:30
Cursă specială
2h 50m
17:20
Direct Aeroport
100lei
Se pot face rezervări cu minim 12 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Direct Aeroport

Bravis Transfer SRL
  1. 14:30
  2. Microbuz Direct Aeroport :
    Brasov - Otopeni
  3. 17:20
Durată: 2h 50min
Zile de circulație:
LMMJVSD
14:30
Cursă specială
4h 00m
18:30
Direct Aeroport
100lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Direct Aeroport

Bravis Transfer SRL

Circulă doar sâmbătă și duminică

  1. 14:30
  2. Microbuz Direct Aeroport :
    Brasov - Otopeni Weekend
  3. 18:30
Durată: 4h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
15:00
Cursă specială
2h 20m
17:20
Transfer Low Cost
90lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Transfer Low Cost

Transfer Low Cost SRL
  1. 15:00
  2. TLC-OTP-T1
    Minivan Transfer Low Cost :
    TLC-OTP-T1 MCiuc - Fg - TgS - SfG - BV - OTP - BBU
  3. 17:20
Durată: 2h 20min
Zile de circulație:
LMMJVSD
15:00
Cursă specială
2h 20m
17:20
JetCab
110lei
Vezi detalii
Cursă operată de

JetCab

Vosarb City SRL
  1. 15:00
  2. Minivan JetCab :
    TUR BRASOV-OTOPENI AEROPORT
  3. 17:20
Durată: 2h 20min
Zile de circulație:
LMMJVSD
16:00
Cursă specială
2h 29m
18:29
Standard Transport Systems
110lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Standard Transport Systems

Standard Transport Systems SRL
  1. 16:00
  2. Minivan Standard Transport Systems :
    Brasov - Otopeni
  3. 18:29
Durată: 2h 29min
Zile de circulație:
LMMJVSD
16:00
Cursă specială
2h 20m
18:20
JetCab
110lei
Vezi detalii
Cursă operată de

JetCab

Vosarb City SRL
  1. 16:00
  2. Minivan JetCab :
    TUR BRASOV-OTOPENI AEROPORT
  3. 18:20
Durată: 2h 20min
Zile de circulație:
LMMJVSD
16:00
Cursă specială
2h 20m
18:20
JetBus
90lei
Se pot face rezervări cu minim 4 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

JetBus

Cat Executive Affaires SRL
  1. 16:00
  2. Minivan JetBus :
    TUR BRASOV-OTOPENI AEROPORT
  3. 18:20
Durată: 2h 20min
Zile de circulație:
LMMJVSD
16:30
Cursă specială
2h 50m
19:20
Direct Aeroport
100lei
Se pot face rezervări cu minim 12 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Direct Aeroport

Bravis Transfer SRL
  1. 16:30
  2. Microbuz Direct Aeroport :
    Brasov - Otopeni
  3. 19:20
Durată: 2h 50min
Zile de circulație:
LMMJVSD
16:30
Cursă specială
3h 30m
20:00
Direct Aeroport
100lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Direct Aeroport

Bravis Transfer SRL

Circulă doar sâmbătă și duminică

  1. 16:30
  2. Microbuz Direct Aeroport :
    Brasov - Otopeni Weekend
  3. 20:00
Durată: 3h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
17:00
Cursă specială
2h 20m
19:20
Transfer Low Cost
90lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Transfer Low Cost

Transfer Low Cost SRL
  1. 17:00
  2. TLC-OTP-T1
    Minivan Transfer Low Cost :
    TLC-OTP-T1 MCiuc - Fg - TgS - SfG - BV - OTP - BBU
  3. 19:20
Durată: 2h 20min
Zile de circulație:
LMMJVSD
17:30
Cursă specială
2h 29m
19:59
Standard Transport Systems
110lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Standard Transport Systems

Standard Transport Systems SRL
  1. 17:30
  2. Minivan Standard Transport Systems :
    Brasov - Otopeni
  3. 19:59
Durată: 2h 29min
Zile de circulație:
LMMJVSD
17:30
Cursă specială
2h 20m
19:50
JetCab
110lei
Vezi detalii
Cursă operată de

JetCab

Vosarb City SRL
  1. 17:30
  2. Minivan JetCab :
    TUR BRASOV-OTOPENI AEROPORT
  3. 19:50
Durată: 2h 20min
Zile de circulație:
LMMJVSD
18:00
Cursă specială
2h 50m
20:50
Direct Aeroport
100lei
Se pot face rezervări cu minim 12 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Direct Aeroport

Bravis Transfer SRL
  1. 18:00
  2. Microbuz Direct Aeroport :
    Brasov - Otopeni
  3. 20:50
Durată: 2h 50min
Zile de circulație:
LMMJVSD
18:00
Cursă specială
2h 50m
20:50
Direct Aeroport
100lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Direct Aeroport

Bravis Transfer SRL

Circulă doar sâmbătă și duminică

  1. 18:00
  2. Microbuz Direct Aeroport :
    Brasov - Otopeni Weekend
  3. 20:50
Durată: 2h 50min
Zile de circulație:
LMMJVSD
19:00
Cursă specială
2h 29m
21:29
Standard Transport Systems
110lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Standard Transport Systems

Standard Transport Systems SRL
  1. 19:00
  2. Minivan Standard Transport Systems :
    Brasov - Otopeni
  3. 21:29
Durată: 2h 29min
Zile de circulație:
LMMJVSD
19:00
Cursă specială
2h 20m
21:20
Transfer Low Cost
90lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Transfer Low Cost

Transfer Low Cost SRL
  1. 19:00
  2. TLC-OTP-T1
    Minivan Transfer Low Cost :
    TLC-OTP-T1 MCiuc - Fg - TgS - SfG - BV - OTP - BBU
  3. 21:20
Durată: 2h 20min
Zile de circulație:
LMMJVSD
19:00
Cursă specială
2h 20m
21:20
JetCab
110lei
Vezi detalii
Cursă operată de

JetCab

Vosarb City SRL
  1. 19:00
  2. Minivan JetCab :
    TUR BRASOV-OTOPENI AEROPORT
  3. 21:20
Durată: 2h 20min
Zile de circulație:
LMMJVSD
21:00
Cursă specială
2h 20m
23:20
Transfer Low Cost
90lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Transfer Low Cost

Transfer Low Cost SRL
  1. 21:00
  2. TLC-OTP-T1
    Minivan Transfer Low Cost :
    TLC-OTP-T1 MCiuc - Fg - TgS - SfG - BV - OTP - BBU
  3. 23:20
Durată: 2h 20min
Zile de circulație:
LMMJVSD
21:30
Cursă specială
2h 29m
23:59
Standard Transport Systems
110lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Standard Transport Systems

Standard Transport Systems SRL
  1. 21:30
  2. Minivan Standard Transport Systems :
    Brasov - Otopeni
  3. 23:59
Durată: 2h 29min
Zile de circulație:
LMMJVSD
21:30
Cursă specială
2h 20m
23:50
JetCab
110lei
Vezi detalii
Cursă operată de

JetCab

Vosarb City SRL
  1. 21:30
  2. Minivan JetCab :
    TUR BRASOV-OTOPENI AEROPORT
  3. 23:50
Durată: 2h 20min
Zile de circulație:
LMMJVSD
21:30
Cursă specială
2h 50m
00:20
Direct Aeroport
100lei
Se pot face rezervări cu minim 12 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Direct Aeroport

Bravis Transfer SRL
  1. 21:30
  2. Microbuz Direct Aeroport :
    Brasov - Otopeni
  3. 00:20 +1 zi
Durată: 2h 50min
Zile de circulație:
LMMJVSD
23:00
Cursă specială
2h 20m
01:20
Transfer Low Cost
90lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Transfer Low Cost

Transfer Low Cost SRL
  1. 23:00
  2. TLC-OTP-T1
    Minivan Transfer Low Cost :
    TLC-OTP-T1 MCiuc - Fg - TgS - SfG - BV - OTP - BBU
  3. 01:20 +1 zi
Durată: 2h 20min
Zile de circulație:
LMMJVSD
23:30
Cursă specială
2h 29m
01:59
Standard Transport Systems
110lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Standard Transport Systems

Standard Transport Systems SRL
  1. 23:30
  2. Minivan Standard Transport Systems :
    Brasov - Otopeni
  3. 01:59 +1 zi
Durată: 2h 29min
Zile de circulație:
LMMJVSD
23:30
Cursă specială
2h 20m
01:50
JetCab
110lei
Vezi detalii
Cursă operată de

JetCab

Vosarb City SRL
  1. 23:30
  2. Minivan JetCab :
    TUR BRASOV-OTOPENI AEROPORT
  3. 01:50 +1 zi
Durată: 2h 20min
Zile de circulație:
LMMJVSD
 

Întrebări frecvente despre autocarele Brașov - Otopeni Aeroport

  • Care este prețul biletul de autocar de la Brașov la Otopeni Aeroport?

    Prețul unei călătorie cu autocarul de la Brașov la Otopeni Aeroport este cuprins între 90 și 110 RON.

  • Din ce stație pleacă autocarul din Brașov către Otopeni Aeroport?

    De la Brașov la Otopeni Aeroport circulă 52 autobuze cu plecare din stațiile PECO OMV-GARA C.F.R, Lidl Strada Hărmanului 47B, Benzinarie Petrom, Hotel Aro Palace.

  • Unde oprește în Otopeni Aeroport autocarul care vine din Brașov?

    Autobuzele din Brașov ajung în Otopeni Aeroport în stațiile Terminal PLECARI/ DEPARTURES Aeroport Henri Coanda, Carrefour Express.

  • Când pleacă autocarul din Brașov către Otopeni Aeroport?

    Primul autobuz din Brașov pleacă la ora 00:40, iar ultimul pleacă la ora 23:30.

  • Cât durează călătoria cu autocarul din Brașov către Otopeni Aeroport?

    Călătoria Brașov-Otopeni Aeroport cu autocarul, durează între 2h 20min și 4h 00min.